Optické vlákno Wire pásmovým Ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm nabídky FS-FWDM-1550-BPF nástroje

Optické vlákno Wire pásmovým Ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm nabídky FS-FWDM-1550-BPF nástroje

FTTH/FTTx předat 1310nm zrcadlení 1550nm FWDM filtru WDM FTTX filtru WDM modul značně použitý v EDFA zesilovače Raman

Function

FTTH/FTTx Pass 1310nm odrážejí 1550nm FWDM filtru WDM

FTTX filtru WDM modul značně použitý v EDFA zesilovače Raman, WDM sítí a optických přístrojů je založena na technologii tenký Film filtr (TFF). Zařízení kombinuje nebo rozděluje světlo různých vlnových délek v širokém vlnovém rozsahu. Může rozšířit kapacitu jednoho vlákna k dosažení obousměrnou komunikaci, tak, že široce používané v optické síti upgrade a rozšíření, nebo zavádět nové komplexní obchodní atd.

Sopofiber poskytuje divize filtr podle vlnové délky multiplexing (WDM) filtr zařízení, které jsou přizpůsobeny konkrétní vlnových pásem pro speciální aplikace. Jak možná víte, samotný systém GEPON pracuje na 1310/1490, takže CATV signál tady je dodán přes stejné vlákno pomocí 1550nm, a FWDM je místo, kde tato Geta #39; s andquot; mixedandquot;.

Podrobnosti o položce

Pass (přenos) kanál: 1310nmReflection kanál: 1550nmHigh izolace, spolehlivost a kanálem isolationLow vložný útlum a vynikající ekologické reliabilityRoHS vyhovuje

Typ balíčku

Ocelové trubky balíček pro 250um vlákno holé a 900um vlákna
ABS box pro 900um, 2,0 mm a 3,0 mm vlákno
Poznámka: holá vlákna 250um je příliš Finnem být vybaven konektorem

Strojírenského výkresu

Obrázek Aje pro T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX filtru WDM
Obrázek Bje pro T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX filtru WDM

Aplikace

Informace o objednávce

Položka

Vlnová délka

Typ vlákna

Typ balíčku

Spojnice

Délka vlákna

FTTX filtr WDM

Kód

TX:Transmission vlnové délky range(nm)

250μM

900μm

2mm

3mm

ocelové trubky

ABS box

LGX kazeta

Do racku 1U

Žádný

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Ostatní

1m
2m

RX: reflexe vlnové délky range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

FTTH/FTTx předat 1310nm zrcadlení 1490nm andamp; 1550nm FWDM filtr WDM

Podrobnosti o položce

Pass (přenos) kanál: 1310nmReflection kanál: 1490nm a 1550nmHigh izolace, spolehlivost a kanálem isolationLow vložení ztráty a vynikající ekologické reliabilityRoHS vyhovuje


Strojírenského výkresu

Obrázek Aje pro T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX filtru WDM
Obrázek Bje pro T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX filtru WDM

Aplikace

Informace o objednávce

Položka

Vlnová délka

Typ vlákna

Typ balíčku

Spojnice

Délka vlákna

FTTX filtr WDM

Kód

TX:Transmission vlnové délky range(nm)

250μM

900μm

2mm

3mm

ocelové trubky

ABS box

LGX kazeta

Do racku 1U

Žádný

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Ostatní

1m
2m

RX: reflexe vlnové délky range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

Optické vlákno pásmovým Filter(BPF) WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550KBP

Optický filtr je nástroj, který slouží pro výběr vlnové délky, který lze vybrat požadované vlnové délky z velkého počtu vlnových délek a odmítnout sčítání vlnových délek. Získat v vlnové výběru, filtr šumu optického zesilovače, ekvalizace, optické, multiplexování / demultiplexování.

Naše oční optické vlákno pásmovým Filter(BPF) WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550-BPF je založena na osvědčené technologii tenkých filtru. Tato BPF je široce používán v vláken optických komunikačních systémů a EDFA kde plochá a široká provozní kapely jsou potřeba.

Klíčové vlastnosti

Široký provozní stabilita bandHigh isolationHigh koryta a reliabilityLength: 1MFiber průměr: 0.9mmConnector: FC/UPC

Aplikace

EDFAWDM systemsCATV

Specifikace

Parametr
Typ

BPF-1 * 1-T1550±20

Provozní vlnová délka (nm)

1460~1620

Přenosové pásmo vlnová délka (nm)

1550±20

Reflexe kapela vlnová délka (nm)

1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620

Přenos vložný útlum (dB)

≤0.6

Přenos kanál izolace

≥20

@ 1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620 (dB)

Kanál plochost (dB)

≤0.3

Útlum odrazu (dB)

≥50

PDL (dB)

≤0.1

Tepelná stabilita vlnová délka (nm/℃)

≤0.003

Vkládání ztráty tepelné stability (dB / ℃)

≤0.005

Provozní výkon (mW)

≤500

Provozní teplota (° c)

-5 ~ +70

Skladovací teplota (° c)

-40 ~ +85

Typ vlákna

SMF 28e


Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců optických vláken drát pásmovým ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm zabývá fs-fwdm-1550-bpf nástroje pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: optické vlákno drátu pásmovým ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm zabývá fs-fwdm-1550-bpf nástroje výrobce, továrny, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop