Vláknové optické bezdrátové sítě duální 1 x 2 1x2t optické spínače a digitální optický Audio přepínač

Vláknové optické bezdrátové sítě duální 1 x 2 1x2t optické spínače a digitální optický Audio přepínač

SOPOfiber ' řada S přepínačem připojí optické kanály přesměrováním příchozí optický signál do vybrané výstupní vlákna

Function

SOPOfiber a #39; Řada S přepínačem připojí optické kanály přesměrováním příchozí optický signál do vybrané výstupní vlákna. Toho je dosaženo pomocí patentované speciální konfigurace opto mechanických a prostřednictvím elektrické řídicí signál. Přepínačem nabízí rychlé přepínání rychlosti, stejně jako obousměrný výkon a vysoké spolehlivosti. SOPO fiberoptic přepínače jsou pravdivé, přepínání řešení pro optické síťové aplikace.

Funkce


Aplikace


Patenty

  • Bezkonkurenčně nízkými náklady

  • Nízký vložný útlum

  • Kanál vysoká izolace

  • Vysoce stabilní a spolehlivý

  • Epoxidové zdarma optické dráhy

  • Západkové nebo bez blokování


  • Optické Netrwork ochrany a restaurování

  • Optický signál směrování

  • Konfigurovatelné optické přidat nebo přetažení

  • Vysílač a přijímač ochrana

  • Síťová testovací systémy

  • Instrumentace


  • Patenty čekající na udělení

Specifikace výkonu


Parametr

Specifikace

Vlnová délka kanálu1260nm to1360nm nebo 1510nm na 1610nm1310nm / 1550nm ± 40nm
Vložný útlum

P stupeň

Stupeň

P stupeň

Stupeň

≤ 0.5dB≤ 0.8dB≤ 0.7dB≤ 1.0dB
Teplotní závislé ztráty≤ 0.15dB≤ 0.20dB≤ 0.15dB≤ 0.20dB
Vlnová délka závislé ztráty≤ 0.25dB≤ 0.3DB
Polarizace závislé ztráty≤ 0.05dB
Kanál Cross Talk≥ 55 dB
Ztráty odrazem≥ 55 dB
Opakovatelnost± 0.02dB
Rychlost přepínání (Typ.)4ms
Provozní napětí5V
Odolnost (cyklů)10 milionů
Optická mohutnost500mW
Provozní teplota0 až + 70 ° C
Skladovací teplota-40 až + 85 ° C
Typ vláknaSMF-28
Délka vlákna1,0 m + /-0,1 m
Rozměry balíkuH balíček: L22.3mm x W12.1mm x H11.0mm; V balíčku: L25mm x W12.6mm x H8.5mm


Elektrické vývodů


Optické PathPort1-USB2, Port1and #39; -Port2and #39; PORT1-Port3, Port1and #39; -Port3and #39; Elektrická DriveNon-LatchingPin1Pin10LatchingPin1Pin5Pin6Pin10V + GNDGNDV + senzor StatusNon Západkové a LatchingPin2-3, Pin8-9 OpenPin2-3, Pin8-9 ClosePin3-4, Pin7-8 ClosePin3-4, Pin7 8 Open


Informace o objednávce


2 MS

TTTTTTTTTTTT
Možnost
Provozní vlnová délka
Přístav
Stupeň
Styl a ocásek
FiberLength
Konektor dovnitř/ven

L= Se západkou
N= Neblokovací

15= 1510 až 1610nm
13= 1260 do 1360nm
35= 1310 1550nm

0102= 1 x 2

P= Stupeň P
A= Třída

1= BareFiber
2
= 900um bunda

1= 1,0 m
2= 2,0 m

0= Žádný
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC

H= HPackage
V= VBalíček

Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchconnectsopticalchannelsbyredirectinganincomingopticalsignalintoavybrané

outputfiber. Thisisachievedusingapatentpendingoptomechanicalproprietaryconfigurationandactivatedviaanelectrical

controlsignal. Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchsupportallwavelengthat1260nm ~ 1650nm,itoffersultrahighreliability,

lowinsertionloss, fastswitchingspeedaswellasbidirectionalperformance. TheopticalswitchesarewidelyusedforOpticalNetwork,

Ochrany, TransmitterandReceiverProtection, NetworkTestSystemandInstrumentations.

Funkce

1. UnmatchedLowCost

2. LowinsertionLoss

3. HighChannelIsolation

4.HighStability, HighReliability

5.epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon se západkou

Aplikace

1. OpticalNetwork

2.Protection/obnova

3. OpticalSingnalRouting

4.ConfigurableOpticalAdd/Drop

5. Transmitterandreceiverprotection

6. NetworkTestSystem

PerformanceSpecifications

Parametr


FY - 1 × 2T

WavelengthRange

nm

850

1260~1650

OperatingWavelength

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.5Max:0.8

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Přeslech

dB

MM≥35SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Opakovatelnost

dB

≤±0.02

Napájení

V

3.0or5.0

Životnost

Krát

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Rozměr

mm

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Specificationmaychangewithoutnotice.

Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Kódy PIN

Typ

Kód PIN

ElectricDrive

StatusSensor

1×2

kanál

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Západkové

P1-P2

V +

PORTÁLY

--

--

Otevřené

Zavřít

Zavřít

Otevřené

P1-P3

--

--

PORTÁLY

V +

Zavřít

Otevřené

Otevřené

Zavřít

Bez aretace

P1-P2

V +

--

--

PORTÁLY

Otevřené

Zavřít

Zavřít

Otevřené

P1-P3

--

--

--

--

Zavřít

Otevřené

Otevřené

Zavřít

OpticalRoute

Specifikace

Napětí

Aktuální

Odpor

5Vlatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5Vnon se západkou

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3Vlatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3Vnon se západkou

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Režim

Vlnová délka

NapětíTyp

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Spojnice

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

62 = 1625nm

65 = 1650nm

13/15 = 1310/1550nm

X = Ostatní

3 = 3V

5 = 5V

L = se západkou

N = bez blokování

5=50/125

6=62.5/125

9=9/125

X = Ostatní

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2.0 mm

30 = 3,0 mm

X = Ostatní

1 = 1 m

2 = 1,5 m

X = Ostatní

0 = žádný

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = ST/PC

6 = ST/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X = Ostatní


Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců Vláknové optické bezdrátové sítě duální 1 x 2 1x2t optické spínače a digitální optický audio přepínač pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: Vláknové optické bezdrátové sítě duální 1 x 2 1x2t mechanické optické přepínače a digitální optický audio přepínač pole výrobci, továrna, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop