Fiber Optic lampa materiál filtr wdm-fttx-1625nm školení komunikace společnosti přijímač objektiv displej

Fiber Optic lampa materiál filtr wdm-fttx-1625nm školení komunikace společnosti přijímač objektiv displej

Optické vlákno filtrační WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625 optický filtr je nástroj, který slouží pro výběr vlnové délky

Function

Optické vlákno filtru WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625

Optický filtr je nástroj, který slouží pro výběr vlnové délky, který lze vybrat požadované vlnové délky z velkého počtu vlnových délek a odmítnout sčítání vlnových délek. Získat v vlnové výběru, filtr šumu optického zesilovače, ekvalizace, optické, multiplexování / demultiplexování.

Optické vlákno filtrační WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625 je vyroben speciální optické prvky a moderní technologie, to hluboce nechat vlnové délce 1250-1590nm projít, ale efektivně odráží vlnovou délkou 1600-1670nm. Tento výrobek se používá hlavně v on-line testování optických vláken. To je ideální složkou 1625/1650nm optického vlákna filtrování.

Klíčové vlastnosti

Vysoká světlo transmittanceHigh isolationLow PDLEffect teplota je smallLength: 1MFiber průměr: 0.9mmConnector: FC/UPC

Aplikace

FTTX na řádku testingOTDR monitor module1625/1650nm filtrační systém

Specifikace

Parametry

Hodnota

Jednotka

Vlnové délce reflexe

1600-1670

nm

činitel prostupu 1625nm

80-90

%

1650nm propustnosti

75-85

%

Rozsah vlnové délky přenosu

1250-1590

nm

1310nm izolace

≥50

dB

1490nm izolace

≥45

dB

1550nm izolace

≥38

dB

PDL

≤0.3

dB

Faktor posunu teploty

≤2

%

Max. Napájecí nástavec

300

mW

Provozní teplota

-25~+70

Skladovací teplota

-40~+85

Typ optického vlákna

SM Φ0.9

/

Spojnice

FC/APC nebo FC/PC

/

Materiál skořepiny

SUS304

/


Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců vláken optických lampa materiál filtru wdm-fttx-1625nm školení komunikace společnosti přijímač objektiv displej pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: Vláknové optické lampa materiál filtru wdm-fttx-1625nm školení komunikace společnosti přijímač objektiv displej výrobce, továrny, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop