A1x2l D2 x 2B mechanické vlákniny štěrbinové optické fotoelektrické nespravované momentální vrstvy 3 Optisk Dvi Toslink Monitor bezdotykový spínač

A1x2l D2 x 2B mechanické vlákniny štěrbinové optické fotoelektrické nespravované momentální vrstvy 3 Optisk Dvi Toslink Monitor bezdotykový spínač

Popis 1x2L optické spínače spojuje optické kanály přesměrováním příchozí optický signál do vybrané výstupní vlákna

Function

Popis
Optické spínače 1x2L spojuje optické kanály přesměrováním příchozí optický signál do vybrané výstupní vlákna. Toho je dosaženo pomocí patentované speciální konfigurace opto mechanických a prostřednictvím elektrické řídicí signál.
Optické spínače 1x2L podporují všechny vlnové délky v 1260nm ~ 1650nm, nabízí extrémně vysokou spolehlivost, nízký vložný útlum, rychlé přepínání rychlosti, stejně jako obousměrný výkon. Optické snímače jsou široce používány pro optické sítě, ochranu, vysílač a přijímač ochranu, síti testovací systém a instrumentace.
Funkce
• Bezkonkurenční nízké náklady
• Nízký vložný ztráta
• Střední kanál izolace
• Vysoká stabilita, vysoká spolehlivost
• Epoxy zdarma na optické dráhy
• Aretace a bez blokování
Aplikace
• Optická síť
• Ochrana/obnova
• Optické Singnal směrování
• Konfigurovatelný optické přidat/Drop
• Vysílač a přijímač ochrana
• Síť testovací systém

Specifikace výkonu

Parametr


FY - 1 × 2 L

Vlnové délce

nm

850

1260~1650

Provozní vlnová délka

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Vložný útlum

dB

Typ:0.8 Max: 1.2

Typ:0.5 Max: 0,8

Ztráty odrazem

dB

MM≥30 SM≥50

Přeslech

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Opakovatelnost

dB

≤±0.02

Napájecí zdroj

V

3.0 nebo 5.0

Životnost

Krát

≥107

Čas přepnutí

MS

≤8

Vysílací výkon

mW

≤500

Provozní teplota

-20~+70

Skladovací teplota

-40~+85

Rozměr

mm

(L)22.0×(W)12×(H)10.5(±0.2)

Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Výše uvedené specifikace jsou pro zařízení bez konektoru.

Kódy PIN

Typ

Kód PIN

Elektrický pohon

Stav čidla

1×2

kanál

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Západkové

P1-P2

V +

PORTÁLY

--

--

Otevřené

Zavřít

Zavřít

Otevřené

P1-P3

--

--

PORTÁLY

V +

Zavřít

Otevřené

Otevřené

Zavřít

Bez aretace

P1-P2

V +

--

--

PORTÁLY

Otevřené

Zavřít

Zavřít

Otevřené

P1-P3

--

--

--

--

Zavřít

Otevřené

Otevřené

Zavřít

Optické trasy

Specifikace

Napětí

Aktuální

Odpor

Západkové 5V

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V Neblokovací

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

Západkové 3V

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V Neblokovací

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Informace o objednávce

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Režim

Vlnová délka

Typ napětí

Kontrolní Model

Typ vlákna

Vlákno
Průměr

Délka vlákna

Spojnice

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = Ostatní

3 = 3V
5 = 5V

L = se západkou
N = Non -
Západkové

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = Ostatní

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 mm
30 = 3,0 mm
X = Ostatní

1 = 1 m
2 = 1,5 m
X = Ostatní

0 = žádný
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = Ostatní

PDF
Optické spínače 1x2L

Popis
2x2B optické přepínače spojuje optické kanály přesměrováním příchozí optický signál do vybrané výstupní vlákna. Toho je dosaženo pomocí patentované speciální konfigurace opto mechanických a prostřednictvím elektrické řídicí signál.
2x2B optické přepínače podporují všechny vlnové délky v 1260nm ~ 1650nm, nabízí extrémně vysokou spolehlivost, nízký vložný útlum, rychlé přepínání rychlosti, stejně jako obousměrný výkon. Optické snímače jsou široce používány pro optické sítě, ochranu, vysílač a přijímač ochranu, síti testovací systém a instrumentace.

Specifikace výkonu

Parametr

FY-2x2B

Vlnové délce

nm

850

1260~1650

Provozní vlnová délka

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Vložný útlum

dB

Typ:0.8 Max: 1.2

Typ:0.6 Max: 0,8

Ztráty odrazem

dB

MM≥30 SM≥50

Přeslech

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Opakovatelnost

dB

≤±0.02

Napájecí zdroj

V

3.0 nebo 5.0

Životnost

Krát

≥107

Čas přepnutí

MS

≤8

Vysílací výkon

mW

≤500

Provozní teplota

-20~+70

Skladovací teplota

-40~+85

Rozměr

mm

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Výše uvedené specifikace jsou pro zařízení bez konektoru.

Kódy PIN

Parametry

Kódy PIN

Elektrický pohon

Stav čidla

2 × 2B

Optická dráha

1

5

2 × 2B

Optický
Cesta

1

5

2 × 2B

Optický
Cesta

Západkové

P1-P4
P2-P3

V +

PORTÁLY

Západkové

P1-P4
P2-P3

V +

PORTÁLY

Západkové

P1-P4
P2-P3

P1-P3

--

--

P1-P3

--

--

P1-P3

Bez aretace

P1-P4 P2-P3

V +

--

--

PORTÁLY

Otevřené

Zavřít

Zavřít

Otevřené

P1-P3

--

--

--

--

Zavřít

Otevřené

Otevřené

Zavřít

Optické trasy

Specifikace

Napětí

Aktuální

Odpor

Západkové 5V

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V Neblokovací

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

Západkové 3V

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V Neblokovací

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Informace o objednávce

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Režim

Vlnová délka

Typ napětí

Kontrolní Model

Typ vlákna

Vlákno
Průměr

Délka vlákna

Spojnice

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = Ostatní

3 = 3V
5 = 5V

L = se západkou
N = Non -
Západkové

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = Ostatní

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 mm
30 = 3,0 mm
X = Ostatní

1 = 1 m
2 = 1,5 m
X = Ostatní

0 = žádný
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = Ostatní

PDF
Optické spínače 2x2B


Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců a1x2l d2 x 2b mechanické vlákniny štěrbinové optické fotoelektrické nespravované momentální vrstvy 3 optisk dvi toslink monitor bezdotykový spínač pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: a1x2l d2 x 2b mechanické vlákniny štěrbinové optické fotoelektrické nespravované momentální vrstvy 3 optisk dvi toslink monitor blízkost výrobci přepínač factory, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop