850nm/1060nm/980 nm/1480nm maximum-power-polarizace necitlivé Usb optická spojení odpojovač Ic

850nm/1060nm/980 nm/1480nm maximum-power-polarizace necitlivé Usb optická spojení odpojovač Ic

Odpojovač je druh optické komponenty, jeho základní funkcí je realizovat pozitivní přenos optického signálu a inhibují zpětné světlo

Function

Odpojovač je druh optické komponenty, jeho základní funkcí je realizovat pozitivní přenos optického signálu a inhibují zpětné světlo.

Funkce
• Nízký vložný útlum
• Vysoká izolace
• Vysoká zatížitelnost
• Vysoký útlum odrazu
Aplikace
• Vlákninový Laser Line sledování
• Přístroje
• Optický zesilovač
• Laboratorní výzkum

Specifikace výkonu

Parametry

Jednotka

Hodnoty

Centrum vlnová délka (λc)

nm

1064 nebo určení

Provozní Rozsah vlnových délek

nm

±10

Typ.Peak izolace

dB

32~40

Min. izolace na 23℃

dB

26

Typ.Peak vložný útlum

dB

0.6

Max. Vložný útlum v 23℃, λc

dB

1.0

Minimální útlum odrazu (Port 1/Port 2)

dB

50/50

Max. Polarizace závislé ztráty, na 23℃

dB

0.15

Max. Optická mohutnost (CW)

W

1,3,5,10,20 nebo zadejte

Max. Tahové zatížení

N

5

Typ vlákna

Hi1060 vlákno nebo vlákno LMA

Provozní teplota

-5 až + 50

Skladovací teplota

-20 až + 75

* Pro pulse aplikací, pls diskutovat s naším.

* Rozměry samotného balíčku může být mírně odlišné od barvy v obrázku výkres, pro přesné rozměry kontaktujte naši.

Informace o objednávce

HPPII

X X X X

XX

X X

X

X

X

Vlnová délka

Typ balíčku

Suchindou

Typ konektoru

Fiber Jacket

Délka vlákna

1064 = 1064nm
S = Special

C1 = typ C1
C2 = typ C2

01 = 1T
02 = 2W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20W

N = None
S = Special

1 = holá vlákna
2 = 900um loose tube
3 = 2 mm kabel
4 = 3 mm kabel

1 = 1 m
2 = 2 m
S = specifikovat

PDF
Polarizační insenzitivní izolátory vysokého výkonu

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkce

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Aplikace

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telekomunikace

PerformanceSpecifications

Wavelength(nm)

1060

1480

Typ

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

Stupeň

Obsahuje

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(DB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(PS)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(nm)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ + 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ + 85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Vlnová délka

Stupeň

PigtailStyle

FiberLength

Balíček

V / OutConnector

JE = Singlestage

IU = Dualstage

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = Premium

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2,0 m

4 = CustomLength

B = Btype

0 = žádný

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/AC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

850,980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkce

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. CostEffective

Aplikace

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. instrumentace

PerformanceSpecifications

Parametr

Specifikace

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(DB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ + 50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ + 85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

JE

XX

X

X

X

XX


Vlnová délka

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

V / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980 nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0,25 m

2 = 0,5 m

3 = 1,0 m

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 = žádný

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = Special


Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců 850nm/1060nm/980 nm/1480nm maximum-power-polarizace necitlivé usb optická vázaných odpojovač ic pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980 nm/1480nm maximum-power-polarizace necitlivé usb optická spolu odpojovač ic výrobce, továrny, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop