4 cesty digitální výstup Audio Fiber Optic olovo Pon děliče

4 cesty digitální výstup Audio Fiber Optic olovo Pon děliče

Děliče (planární Lightwave okruh) jsou jediný režim příčky s dokonce rozdělit poměrem z jednoho vstupního vláknového k více výstupních vláken.

Function

Děliče (planární Lightwave okruh) jsou jediný režim příčky s dokonce rozdělit poměrem z jednoho vstupního vláknového k více výstupních vláken. K dispozici rozdělení počty jsou: 1 x 4, 1 x 8, 1 x 16 a 1 x 32. Děliče jsou availble s 900µm loose tube singlemode vláken a ukončena nebo neukončená podle vašich potřeb. Unconnectorized děliče jsou vybaveny žádné konektory pro snadné spojování nebo zvoleny. Opatřeny děliče jsou dostupné s výběrem optických konektorů: LC/UPC, LC/APC, SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC a ST/UPC.

Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců 4 způsobem digitální audio výstup vláken optických vedení pon-děliče pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: 4 cesty digitální výstup audio vláken optických vedení pon děliče výrobce, továrny, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop