3port Multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filtru Wdm vysílač Patch Panel Micro optická vlnová délka Division Multiplexer metr, testování

3port Multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filtru Wdm vysílač Patch Panel Micro optická vlnová délka Division Multiplexer metr, testování

Sopofiber' Micro-optické WDM využívá technologie povrchové úpravy tenkovrstvých a značkové-tok kovu lepení mikro optika balení

Function

Sopofiber' Micro-optické WDM využívá technologie povrchové úpravy tenkovrstvých a značkové-tok kovu lepení mikro optika balení. Poskytuje nízký vložný útlum, vysoká kanál izolace, citlivost na nízkou teplotu a epoxidové zdarma optické dráhy.

Funkce

• Široké provozní vlnovém rozsahu

• Nízký vložný útlum

• Ultra plochý široký Passband

• Střední kanál izolace

• Vysoká stabilita a spolehlivost

• Epoxy zdarma na optické dráhy

Aplikace

• Systém sledování

• WDM síť

• Vysílače a Fiber laseru

• Optický optický zesilovač

• Fiberoptic přístroje

Specifikace výkonu

Parametr

Specifikace

Pass kanál vlnová délka (nm)

1500 ~ 1600 (nebo 1260 ~ 1360)

Odrážejí kanál vlnová délka (nm)

1260 ~ 1360 (nebo 1500 ~ 1600)

Vložný útlum (dB)

Odrážejí kanál

≤0.5

Pass kanál

≤0.6

Vkládání ztráta variace (dB)

andlt; 0,3

Izolace (dB)

Odrážejí kanál

andgt; 15

Pass kanál

andgt; 40

Inerčního ztráta teplotní citlivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarizace závislé ztráty (dB)

andlt; 0,1

Polarizační Vidová disperze

andlt; 0,1

Směrovost (dB)

andgt; 50

Návrat Loss(dB)

andgt; 50

Maximální zatížitelnost (mW)

500

Provozních teplot (° c)

-2~+80

Skladovací teplota (° c)

-40~+85

Balíček rozměr (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um Loose tube)

Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Výše uvedené specifikace jsou pro zařízení bez konektoru.

Informace o objednávce


MWDM

X

X

X

XX

Vlnová délka

Typ vlákna

Délka vlákna

Konektor dovnitř/ven

35 = 1310 předat

53 = 1550 předat

1 = holá vlákna

2 = 900um loose tube

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = žádný

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = specifikovat



Popis
MMWDM využívá technologii povlakování tenký film a speciální konstrukce-tok kovu lepení mikro optika balení. Poskytuje nízký vložný útlum, vysoká kanál izolace, citlivost na nízkou teplotu a epoxidové zdarma optické dráhy.

Specifikace výkonu

Parametr

Specifikace

Pass kanál vlnová délka (nm)

1500 ~ 1600 (nebo 1260 ~ 1360)

Odrážejí kanál vlnová délka (nm)

1260 ~ 1360 (nebo 1500 ~ 1600)

Vložný útlum (dB)

Odrážejí kanál

≤0.5

Pass kanál

≤0.6

Vkládání ztráta variace (dB)

andlt; 0,3

Izolace (dB)

Odrážejí kanál

andgt; 15

Pass kanál

andgt; 40

Inerčního ztráta teplotní citlivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarizace závislé ztráty (dB)

andlt; 0,1

Polarizační Vidová disperze

andlt; 0,1

Směrovost (dB)

andgt; 50

Útlum odrazu (dB)

andgt; 50

Maximální zatížitelnost (mW)

500

Provozních teplot (° c)

-2~+80

Skladovací teplota (° c)

-40~+85

Balíček rozměr (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um Loose tube)

Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Výše uvedené specifikace jsou pro zařízení bez konektoru.

Informace o objednávce

MMWDM

XX

X

X

XX

Vlnová délka

Typ vlákna

Délka vlákna

Konektor dovnitř/ven

35 = 1310 předat
53 = 1550 předat

1 = 50/125um MM vlákno
2 = 62,5/125um MM vlákno

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = žádný
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = specifikovat

PDF
Multimode 1310/1550nm filtru vlnové Division Multiplexer

Popis
Mikro-optické WDM využívá technologie povrchové úpravy tenkovrstvých a značkové-tok kovu lepení mikro optika balení. Poskytuje nízký vložný útlum, vysoká kanál izolace, citlivost na nízkou teplotu a epoxidové zdarma optické dráhy.
Specifikace výkonu

Parametr

Specifikace

Pass kanál vlnová délka (nm)

1500 ~ 1600 (nebo 1260 ~ 1360)

Odrážejí kanál vlnová délka (nm)

1260 ~ 1360 (nebo 1500 ~ 1600)

Vložný útlum (dB)

Odrážejí kanál

≤0.5

Pass kanál

≤0.6

Vkládání ztráta variace (dB)

andlt; 0,3

Izolace (dB)

Odrážejí kanál

andgt; 15

Pass kanál

andgt; 40

Inerčního ztráta teplotní citlivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarizace závislé ztráty (dB)

andlt; 0,1

Polarizační Vidová disperze

andlt; 0,1

Směrovost (dB)

andgt; 50

Útlum odrazu (dB)

andgt; 50

Maximální zatížitelnost (mW)

500

Provozních teplot (° c)

-2~+80

Skladovací teplota (° c)

-40~+85

Balíček rozměr (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um Loose tube)

Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.
Výše uvedené specifikace jsou pro zařízení bez konektoru.
Informace o objednávce

MWDM

X

X

X

XX


Vlnová délka

Typ vlákna

Délka vlákna

Konektor dovnitř/ven

35 = 1310 předat
53 = 1550 předat

1 = holá vlákna
2 = 900um loose tube

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = žádný
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = specifikovat

PDF
3 port 1310-1550nm filtr WDM

Využití na velké zkušenosti a odborné znalosti, SOPO je známý jako jeden z největších výrobců 3port multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filtru wdm vysílač patch panel micro optická vlnová délka divize multiplexor měřidla testování pro jeho vysokou kvalitu a nízkou cenu výrobků a vynikající služby. Prosím buďte kupovat levné produkty vyrobené v Číně z naší továrny.

Hot Tags: 3port multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filtru wdm vysílač patch panel micro optická vlnová délka divize multiplexor měřič testování výrobce, továrny, vyrobené v Číně, kvalita, nízká cena, levné
Související produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikace, Ltd

Adresa: JinDiDa průmyslová zóna, Langkou průmysl Pak, ulice Dalang, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefon: +86-755-23124132

Faxu: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikace, Ltd
foottop